CAM-PT-150-02 Camera PowerTower 150mm / 6"
https://www.all-spark.eu/web/image/product.template/7075/image_1920?unique=35a3ce1
  • Marine Grade Aluminium
  • 150mm (6”) High
  • Compact mounting profile to ensure a neat installation
  • Pre-drilled mounting holes allow the camera to fasten straight to the PowerTower
  • Marine sealant not required
  • Paint finishes complies with our unique 4 step marine paint system
Your B2B Discount: -15%