APT-F-250-01 Aluminium PowerTower forward leaning 250mm / 10" for radomes
https://www.all-spark.eu/web/image/product.template/7018/image_1920?unique=35a3ce1
Maximize your Radar's performance
250mm (10”) high, forward learning and constructed from the best marine-grade aluminium, designed to fit the most up to date radars from Garmin, Lowrance, Raymarine and Simrad.
Marine sealant not required
Paint finishes complies with our unique 4 step marine paint system
Available in Aft or Forward leaning designs with a 25-degree rake for the ultimate performance look
Your B2B Discount: -15%