CAM-PT-300-03 Camera PowerTower 300mm / 12"
https://www.all-spark.eu/web/image/product.template/7078/image_1920?unique=35a3ce1
300mm (11.8”) high and expertly designed to install your camera on the cabin roof, flybridge or radar arch of your powerboat, designed specifically for the FLIR M300 range ensuring the perfect fit for your camera.
  • Marine Grade Aluminium
  • 300mm (11.8”) high
  • Pre-drilled mounting holes allow the camera to fasten straight to the PowerTower
  • Marine sealant not required
  • Paint finishes complies with our unique 4 step marine paint system
Your B2B Discount: -15%