APT-150-SL-01-BLK Aluminium PowerTower Black - 150mm / 6" for Starlink Flat High-Performance
https://www.all-spark.eu/web/image/product.template/7010/image_1920?unique=35a3ce1
Engineered for Starlink Flat High-Performance
150mm (6”) high and constructed from the best marine-grade aluminium, designed to fit Starlink's Flat High-Performance Model.
  • Designed to fit Starlink Flat High-Performance.
  • Pre-drilled mounting holes allow Starlink to fasten straight to the PowerTower
  • No need to cut the cable connectors off for installation
  • Marine sealant not required
  • Paint finishes comply with our unique 4 step marine paint system
  • Range of accessories light bars can be bolted to the back of the PowerTower
Jouw B2B Korting: -15%