CAM-PT-300-02 Camera PowerTower 300mm / 12"
https://www.all-spark.eu/web/image/product.template/7077/image_1920?unique=35a3ce1
  • Marine Grade Aluminium
  • 300mm (11.8”) High
  • Compact mounting profile to ensure a neat installation
  • Pre-drilled mounting holes allow the camera to fasten straight to the PowerTower
  • Marine sealant not required
  • Paint finishes complies with our unique 4 step marine paint system
Your B2B Discount: -15%