APT-F-150-02 Aluminium PowerTower forward leaning 150mm / 6" for Furuno radomes
https://www.all-spark.eu/web/image/product.template/7017/image_1920?unique=35a3ce1
Maximize your Radar's performance
150mm (6”) high and constructed from the best marine-grade aluminium, designed to fit the most up to date radars from Furuno.
Marine sealant not required
Paint finishes comply with our unique 4 step marine paint system
Available in Aft or Forward leaning designs with a 25-degree rake for the ultimate performance look
Your B2B Discount: -15%